Songül Doğdaş Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Songül Doğdaş Fan Clup

Arka Sıradakiler Mercan-Songül Doğdaş Fan Clup

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Songül Doğdaş ile Röportaj..

YazarMesaj
iLkveSon

iLkveSon

Doğum tarihi : 15/03/96
Uyarı Yok
Reklam 1

Songül Doğdaş ile Röportaj.. Empty
MesajKonu: Songül Doğdaş ile Röportaj..   Songül Doğdaş ile Röportaj.. I_icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 9:07 pm

iLkem: Merhaba,güzel bir sohbet edelim.. Fanların senden hoş bir röportaj bekliyor Smile
Songül:Meraba,tamam edelim Smile
iLkem: ilk soruyla başlıyorum..
iLkem: Hayatta en çok yapmak istediğin şey nedir ?
Songül: Çok başarılı,örnek olabilicek bir oyuncu olmak.
ilkem: zaten öylesin çok başarılısın bizim gibilere bence gayette örnek birisin songül ablacııım (:
songül: Türkan Şoray,Haluk Bilginer başta gelen isimler ama gerçekten üstad olmuş insanlarla aynı projede oynayıp onları izleyip bişeyler öğrenmek beni gerçekten çok mutlu ediyor.
iLkem: umarım bir an önce olur..
Songül: Şu anda bir kaç dizi var ama bizim sektörde kameranın önüne geçemeden o iş oldu sayılmaz.. Başlıyacak denir bi aksilik olur şu andada kameranın önünde kendimi bulmadığım için görüştüğüm bir kaç proje var ama tabii olur mu olmaz mı bilmiyorum.. askıya alınabilir anlaşamayadabilirim..
iLkem: İnşallah anlaşırsınız çünkü seni ekranlarda görmek beni çok sevindiriyor,sadece beni değil tüm hayranlarını..
Songül: Evet baya insan sabırsızlanıyor zaten oyunculuğu sevdiğim için ve sevdiklerimden uzak kalmamak için hemen başlıcam..
İlkem: derin bi nefeees aldıktan sonra devam edelim(: Peki neden oyunculuk başka bi meslek değil ? ya da oyunculuğu bi meslek olarak mı görüyosun yoksa hobi olarak mı ?
songül: oyunculuk hobi olarak yaptığım bişey hiç bir zaman olmadı,olamazda.. Lise döneminde moda tasarımı okudum ama 11 yıl tiyatroyla ilgilenmem gerçekten bu işi çok sevdiğimi gösterdi bana ben bu işi inanılmaz seviyorum.. yaptıkça mutlu oluyorum ve başka bi iş yapmayı düşünür müsün dersen hayır asla yapamam oyunculuk yediğim yemek içtiğim su gibi oldu..
iLkem: peki özel hayata geçelim Smile
Songül: geçelim Very Happy
iLkem: Şu anda hayatında biri var mı ?
Songül: Şu anda hayatımda kimse yok..
İlkem: oyunculardan bu benim sevgilim dediğin kişiler oldu mu ?
Songül hayır olmadı benim için dış görünüş her zaman 2. planda kaldı. Bi insanın insanlığını iyi niyetini görmeden o insan benim sevgilim olsun demedim dememde...
iLkem: Bi aralar Arka sıradakilerdeki iboyla yani fıratla aşk yaşadığınız söylenmişti bu doğru mu ? araştırıyodum sürekli fakat doğru bilgiyi alamadım..
Songül: Evet bende duydum fıratla sadece bunlara güldük gerçektende fırat benim 5 yıldır tanıdığım arkadaşım söyle söyliyim ki fırat arka sıradakilerde oynadamadığı zamandada benim arkadaşımdı.. Diziye o aldırmıştı. Sevgilimmiş vs. çok saçma şeyler bunlar.. Beraber çekilmiş 2 fotoğrafımız var onu koymuşlar onlar bizim ayakta kal sinema filminin yemeğinde çekilen fotoğraflar özel bi yere gidip de çekilmiş değildi.. Fıratla söylenen herşey yalan Smile
Songül: Bu arada Sümer Tilmaç'ın emeğini Fulden Akyürek,Abdullah Şahin,Esin gündoğdu,Ferdi Akarnur'u çok seviyorum üzerimde emekleri çok.
iLkem: Unutamadığın bi anın var mı ?
Songül: İlk profosyonel olarak tiyatroya başladığım anı hiç unutamam lisedeyim ve Sümer Tilmaç 2. babam gibidir. bir gün dersteyim beni aradı songül tiyatroda oynamak ister misin dedi. Alışveriş merkezindeyiz gel dedi bende tamam dedim. çıktım okuldan ve okul formasıyla oraya gittim pat diye içeri girdiğimde şok geçirdim Erol Günaydın,Abdullah Şahin,Fulden akyürek,Esin Gündoğdu,Ferdi Akarnur... Çok kaliteli isimler vardı ve ben o kadar tuhaf oldum ki o kadar kaliteli bi kadro beklemiyodum o anda gittim oturdum ve hemen başladık provalara..
iLkem: Hobilerin/fobilerin,sevdiğin yemekler,tuttuğun takım nelerdir ?
Songül: Hobilerim: sinema,tiyatrı,bowling zaman buldukça gezmek,Fobilerim ise : bocekler çok iğreniyorum ve korkuyorum..
İlkem: Bowling resimlerin var elimdeeee Razz
Songül: Yemek ayırt etmem her yemeği severim tadı güzel oldukça..
İlkem: Mardinde çekilmiş bi kaç foton olduğu için herkes seni mardinli biliyor şu konuya açıklık getirelim sende benim gibi erzincanlısın dimi ?
Songül: Evet annem bayburtlu babam erzincanlı mardine dizi çekmeye gittim mardinli değilim Smile
İlkem: hani demiştin ya lisedeyken telefon geldi öyle başladım diye,telefon gelmeseydi aklında var mıydı böyle bişey ?
Songül: Ben zaten okulda tiyatrodaydım onun öncesinde dizilerde oynuyordum tiyatro olmasaydıda kamera önünce devam edicektim..
İlkem: hani dizilerde oynarken falan dilara irem ben ilkeren mi ne işte bi daha cok fark aklıma gelmiyo ama ilk fanın kimdi seninle konuşan ?
Songül: izmirden ilkem diye bir kızla tanıştım ilk halada konuşuyoruz çok tatlı bi kız Smile
İlkem: kim ki o kız Very Happy
Songül: ilkem izmirden Smile
İlkem: Yerinde olmak istediğin bi oyuncu var mı ? Keşke o dizide onun yerinde ben olsaydım dediğin ?
Songül: Hayır şu anda 19 yaşındayım ve bulunduğum konumdan çok memnunum örnek aldığım oyuncular var ama aa keşke şunun gibi olsam demedim.
İlkem: Sunucu teklifi gelse kabul eder misin ?
Songül: Her konuda kendime güvenirim başarılı bir projeyse olabilir tabii ki.
İlkem: Hii eyvah,sorularım bitti !
Songül: Peki Smile
İlkem: Sana çok teşekkürler vakit ayırıp benimle güzel bir sohbet ettiğin için.. Umarım hayatında daha başarılı olursan istediğin yerlere gelirsin (:

Songül Doğdaş ile Röportaj..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Songül Doğdaş Fan Clup
» Songül Doğdaş Fan Clup
» Songül Doğdaş Fan Clup
» Songül Doğdaş Fan Clup
» Songül Doğdaş Fan Clup